SonPanel.Com SesliSohbet WebTasarım Teknoloji Hizmetleri Hizmet-detay SonPanel.Com SesliSohbet WebTasarım Teknoloji Hizmetleri - Hizmet-detay
E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Sistemleri

Elektronik ticaret, özellikle KOBİ'ler için çok uygun bir ticaret şeklidir. Elektronik ticaret, ürün seçeneklerinin artmasını, ürünlerin kalitesinin yükselmesini ve daha hızlı bir şekilde ödenerek teslim alınmasını sağlamaktadır. Potansiyel tüketicilerin dünyanın her yanında pazara arz edilen ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarına ve yeni üreticilerin dünya pazarlarına girmelerine imkan vermektedir. Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesi üreticiler arasında rekabetin artmasına ve tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesine neden olmaktadır.


 

Avantajları

 

Şirketler E-Ticaret ile daha esnek bir yapıya kavuşmaktadırlar.Şirketlere global olma imkanı sunar.

 

Yurtdışına satış yapmak isteyen ama mağaza açamayanlar için en iyi çözümdür. 

Yer, satış hizmetleri, müşteri hizmetleri gibi giderlerin daha az olması sebebiyle ekonomiktir.

 

İnternet sayesinde firmalar müşterilerine dünyanın her yerinde 7gün 24 saat hizmet verebilirler.

 

İnternette sanal mağaza açmanın maliyeti fiziksel bir mağaza açmanın maliyetine kıyaslandığında oldukça düşüktür.

 

Daha hızlı bir şekilde ürün geliştirilmesi, test edilmesi ve müşteri ihtiyaçlarının tespit edilmesi mümkün kılındığından, talebe karşı arz tarafı daha hızlı uyum göstermektedir.

 

Mağazanızdaki ürünlerin değiştirilmesi, yenilenmesi ve bilgilerinizin güncelleştirilmesi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

 

Etkin tanıtım, sınırsız ulaşım sayesinde global tüketici ağı ile firmalar yüksek satış hacmi elde ederler.

 

Tüketici, evinden, işyerinden veya herhangi bir yerden internete bağlanarak zaman ve mekân kavramı olmaksızın her zaman her yerden alışveriş yapabilir.

 

İnternette alışveriş kolay ve eğlencelidir.

 

Tüketici, internetteki pek çok ürün arasından kendisi için en uygun ürünü karşılaştırma yaparak seçer ve hızlı bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirir.


 

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) ve E-Ticaret Elektronik Ticaret KOBİ'ler için, yeni pazarlara erişmek, ve rakipleriyle rekabet etmek konusunda çok önemli imkanlar sunmaktadır. Üretim yapan işletmeler, ürünlerini pazarlamada e-dükkan kullanımıyla, pazarlama ve reklam masraflarını neredeyse sıfırlayarak çok geniş pazarlara (dünyanın her yerinde) erişmektedirler.

 

Sizde artık internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız arayın görüşelim.