SonPanel.Com SesliSohbet WebTasarım Teknoloji Hizmetleri Hizmet-detay SonPanel.Com SesliSohbet WebTasarım Teknoloji Hizmetleri - Hizmet-detay
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

 

web tasarım ankara, ankara web tasarım, web tasarım, web tasarım firmaları, web tasarım firması, web tasarım şirketi, web tasarım şirketleri, web tasarımı, seo, google ilk sayfaKurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili biçimde hedef kitleye aktarmaktır.


 

İyi Hazırlanmış Kurumsal Kimlik Bir Firmaya Neler Sağlar ?

 

Firma adının belleklere yerleşmesi

 

Firma özelliklerinin görsel hızda aktarılması(dinamizm, yenilikçilik, vb..)

 

Ürün ve hizmetlerin kalite garantisi

 

Ürün ve hizmetlerin doğası ve sektörel konumları hakkında ilk bilgileri iletmesi

 

İlk bakışta rakiplerinden ayrılma


 

Grafik, Tasarım, Uygulama

 

Grafik tasarımı hizmetlerimizi; tecrübeli ve yaratıcı gücü fazla olan tasarımcılar ile sizlere sunmakta, sizler için sinerjimizi tecrübemizle birleştirerek, siz değerleri müşterilerimize sıradışı çözümler ve konseptler sunmaktayız.

 

Grafik tasarım hizmetlerimiz kapsamında; Afiş Tasarımı, Poster Tasarımı, Ambalaj Tasarımı, Katalog Tasarımı, Değişik Print Unsurları Tasarımı, Outdoor Reklam Tasarımı, E-Bülten Tasarımı, Web Site Arayüzü Tasarımı, Kurumsal Grafik Tasarımları (Antetli Kağıt, Kartvizit, Dosya) vs. gibi her türlü grafik tasarım hizmeti tarafımızca size sunulmaktadır.