SonPanel.Com SesliSohbet WebTasarım Teknoloji Hizmetleri Hizmet-detay SonPanel.Com SesliSohbet WebTasarım Teknoloji Hizmetleri - Hizmet-detay
Logo Tasarım

Logo Tasarım

LOGO : Firma, ürün, hizmet veya etkinlik isminin akılda kalıcılığının artırılması için tasarlanmış özgün simgedir.

SohbetWBH - EymenPanel ve Tanıtım Hizmetleri olarak kurumsal kimliğin en önemli parçası olduğunu bilerek logo tasarımı yapıyor.Logo tasarımı fark yaratmak için önemlidir. Özellikle firma ve ürün logo tasarımları bulundukları sektörde öne çıkaran bir etkidir logo. Kurumsal bir logo kolay algılanabilir, farklı, özgün ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir uygulamaya sahip olması gerekir. Bu logo aynı zamanda kurumun veya ürünün karakterini ve sektöre uygunluk kriterlerini yansıtmalıdır. Sektörde aynı kolda iş yapan diğer firmaların logolarını yani muadillerini çağrıştırmamalıdır.

Bu yüzden konuyla ilgili araştırma ve ön hazırlık aşaması çok önemlidir. Öncelikle firma veya ürün hakkında, ardından sektör hakkında ve en son konu dahilinde daha önce yapılmış logo örnekleri araştırılmalıdır. RuyaMedya Bilişim ve Tanıtım Hizmetleri logo tasarımı hizmeti süreklilik ilkesi ile logo sahibine daha sonraki süreçlerde uygulama aşamalarında karşılaşabileceği her türlü zorlukta da yardımcı olmaktadır.