Kurumsal - SonPanel.Com SesliSohbet WebTasarım Teknoloji Hizmetleri

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ? Bizler Hakkında Bilgi ve Ekibimizi Burdan görebilirsiniz.

SonPanel.Com

SohbetWBH - EymenPanel ve Tanıtım Hizmetleri alanında uzman, tecrübeli ancak aynı zamanda genç ve dinamik bir ekibe sahiptir. SohbetWBH - EymenPanel ve Tanıtım Hizmetleri, olarak projelerimizde, müşterilerimiz ile sıcak ve profesyonel ilişkilere verdiğimiz önem sayesinde, müşterilerimizin isteğini belirliyor ve müşterilerimizin bir sonraki gereksinimi konusunda onlara yol gösteriyoruz. Üretimin her aşamasında müşterilerimizin ilerleyişden haberdar olmasını sağlıyoruz.

SohbetWBH - EymenPanel ve Tanıtım Hizmetleri, olarak çalışanlarımıza verdiğimiz değer, araştırma-geliştirmeye verdiğimiz önem, ürettiğimiz ürünlerde kalite olarak karşımıza çıkmaktadır. era Web Tasarımı, E-Ticaret-E-İş-Portal Yazılımları, Web İçerik Yönetim Yazılımları, Digital Ürün Kataloğu, Interactive CD-ROM, Katalog-Logo-Insert Tasarımları, SEO(Search Engine Optimizition) ve SEO Danışmanlığı Kurumsal Kimlik Çalışmaları hazırlanması müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler listesinde yer almaktadır.

95%

HTML

75%

PHP

80%

MYSQL

60%

CSS

EKİBİMİZ

SonPanel.Com | Ekip Listesi Görev ve Alanları

Furkan Çetin

Ruyamedia KURUCUSU

ANDROİD UYGULAMA TASARIM UZMANI VE LOGO DESİNG UZMANI RUYAMEDİA KURUCUSU VE BU SEKTÖRÜN TEK YILDIZI AHMET ÇETİNİN PANEL DANIŞMANI